Canlı | Arda Güler’in imza töreni! 6 yıllığına Real Madrid’de, duygusal anlar…

Real Madrid’de Fenerbahçe’den takıma katılan Arda Güler heyecanı yaşanıyor. Sıhhat denetiminden geçirilen ve 6 yıllık imza atan Arda Güler, basına tanıtılıyor.

İMZA MERASİMİNDEN TÜM DETAYLAR

TSİ 13.00 sularında başlayan merasimde birinci olarak Arda Güler’in gollerinden ve hoş hareketlerinden oluşan bir klip izletildi.

ANNESİ DUYGUSAL ANLAR YAŞADI

Klibin izlendiği esnada genç oyuncunun annesi Serap Güler gözyaşlarına hakim olamadı. Arda Güler, annesini öptü ve sarılarak takviye verdi.

FLORENTINO PEREZ: ÇOK MUTLUYUZ

İlk olarak kelamı alan Real Madrid Başkanı Florentino Perez, “Real Madrid’e hoşgeldin Arda Güler. Bu büyük günde yanımızda olanlara teşekkürler. Grubu güçlendirmek için sürekli yeterli oyuncular aldık. Real Madrid için tutkulu bir grup oluşturduk. Geleceğimizde kıymetli bir hisse sahibi olacak bir yeteneği transfer ettik. Gelecekte elde edeceğimiz muvaffakiyetlerin temelini oluşturuyoruz. Birçok deneyimli, birçok yetenekli oyuncularla büyük muvaffakiyetler elde ettik. Bu biçimde de dünyanın en büyük kulübü olduk. Genç ve yetenekli oyuncular, Real Madrid çatısı altında kendilerini geliştirdiler, efsane haline geldiler. Bugün bizim için çok değerli. Real Madrid hayaliyle büyüyen bir çocuğu daha takımımıza katıyoruz. Tüm kulüpler, Arda Güler ile ilgileniyordu. Arda Güler’i size gururla takdim ediyorum.” halinde konuştu.

TÖREN ÖNCESİ DENETİMDEN GEÇTİ VE RESMİ İMZAYI ATTI

Geçtiğimiz gün transferi resmen açıklanan ve Madrid’e giden ulusal oyuncu, sıhhat denetiminden geçirildi.

Madrid takımından yapılan duyuruda, Arda Güler’in denetimlerinin muvaffakiyetle sonuçlandığı bildirildi.

6 YILLIK İMZAYI ATTI

Arda Güler, denetimlerin akabinde Real Madrid ile 6 yıllık mukaveleye imza attı. 18 yaşındaki oyuncunun forma numarası da 24 oldu.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir